O mnie

Mam na imię Kasia i mam 13 lat.
Interesuję się kynologią i psią psychologią. Jestem właścicielkom przekochanego psiaka, o imieniu Buddy i pięciu wspaniałych papużek.
Na tym blogu będziecie mieli okazje trochę poznać mojego psiaka oraz dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy na temat yorków.


Trochę więcej informacji
Aktualnie uczęszczam do gimnazjum...
Nie ma sensu, żebym pisała o swoim charakterze, czy wyglądzie, bo to blog o moim psie, nie o mnie.
No, ale może coś tam napiszę o sobie.
No to tak...kocham hip hop, słucham rapu, niemalże wyłącznie rapu, nie wiem co jest teraz na "topie" z tych waszych ukochanych przebojów radiowych, gdyż nie słucham takiej muzy, nie widzę w tym sensu i może za dużo nasłuchałam się gości nawijających o `sezonowcach, pop gwiazdkach itp. No, a słucham głównie Hemp Gru, Eldo, O.S.T.R., Dixon 37, JWP, HiFi Banda, WWO, Paktofonika, Firma, Molesta Ewenement, Grammatik, ZIP Skład i takie tam...
I jeszcze coś... kocham Harry'ego Pottera !! Dwie najważniejsze rzeczy (oprócz oczywiście moich ZIPów, rodzinki, zwierzaków itp.) to HP i hip-hop !! Zaraz po HP uwielbiam Władcę Pierścieni... noo. i tyle.


Kontakt ze mną:

E-mail: kasix.kass@gmail.com

Gadu-gadu: 37609695

Napisz do mnie, a chętnie Ci pomogę w rozwiązywaniu problemów związanych z Twoim psiakiem, jak i również postaram się odpowiedzieć na dręczące Cię pytania. 


Moje blogi:

Blog, który prowadzę sama

Blog, którego jestm współtwórczynią