sobota, 11 lutego 2012

Przeprosiny.

Ojj coś się zaopuściłam -,- przepraszam czytelników, ale kompletnie nie mam pomysłu na posty, no i zapomniałam o pierwszej zimie Buddy'ego :/ Co prawda to nie pierwsza zima, bo on się w końcu urodził w zimie, ale był taki mały i na dwór nie wychodził ani nic, więc prawie jakby nie widział nigdy zimy.
Coś jeszcze miałam pisać, ale zapomniałam.
Dobra, nie ważna.
No i przepraszam, że nie komentuję Waszych postów, jak zwykle komentowałam, ale staram się chociaż czytać wszystkie. Teraz ferie, więc obiecuję, że nadrobię :)

Tu na koniec macie taką se słit foćkę w bandanie, żeby nie było za tekstowo w tym poście, trochę taka nie wyszła, ale macie, podziwiajcie Brzyyyyydaaaaaaala <3 :


I jeszcze coś ! Jak macie jakieś pomysły na posty to pliska, piszcie w komentarzach, a ja rozpatrzę każdy, bo mam totalną pustkę w głowie!

7 komentarzy:

 1. Hejkaa.!
  Mam pomysł.;p
  Możesz zrobić post z życia Buddy'ego np. śniadanie (zdjęcia)i co robi po śniadaniu i tak dalej i tak dalej .:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie martw się ,ja też się nieźle opuściłam i w czytaniu i w pisaniu i w komentowaniu. -,- Brak pomysłów ,szkoła i te 'załamki' psychiczne. Wiesz o czym ,a raczej o kim mówię. W ferie czeka mnie duzo pracy.

  Pozdrawiam.

  PS. Foto bombowe =)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny Buddy ^^ Na pewno przyjdzie Ci jakiś pomysł do głowy, albo sam Buddy da Ci pretekst do pisania ;D

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeprosiny przyjęte ;P Śliczne zdj.;) Może napisz o nowej komendzie itp. ;] U nas nowy pościk ;D Zapraszamy ; >

  OdpowiedzUsuń
 5. Słuchaj. Jak nie masz pomysłów na post to po prostu nie pisz! Co wy uważacie, że co codziennie trzeba napisać jakąś bezsensowną notkę? Moim zdaniem nie ma zasady co ile trzeba pisać posty, nieraz będziesz miała pomysł na tylko jeden w miesiącu,a innym razem 10. Po co się ograniczać. Nie chce nikogo obrażać, ale ja tylko wyrażam swoją opinię. Wole czytać posty o CZYMŚ a nie o NICZYM.

  OdpowiedzUsuń
 6. Może tak, jak zaproponowała osoba z początku, napisz etapy dnia Buddiego.
  Także przydatny byłby pomysł dla początkujących właścicielu Yorków, typu jak wyglądają początki. Przygarnięcie do domu, co kupić, jak się w stosunku do niego zachowywać itp.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń